{ ?> Робочий зошит з математики (у 2-х частинах). 2 клас. До підручника Світлани Логачевської та ін. ЧАСТИНА ПЕРША | Електронна підтримка «е-Літера» для вчителів ?‍? від видавництва «Літера ЛТД»

Початкова школа

Середня школа

Старша школа

Робочий зошит з математики (у 2-х частинах). 2 клас. До підручника Світлани Логачевської та ін. ЧАСТИНА ПЕРША

Назва: Робочий зошит з математики (у 2-х частинах). 2 клас. До підручника Світлани Логачевської та ін. ЧАСТИНА ПЕРША
Автори: Світлана Логачевська, Оксана Ларіна
Рік видання: 2019

Робочий зошит з математики у двох частинах до підручника містить цікавий і корисний навчальний матеріал, спрямований на оптимізацію навчального процесу. Так, кожна тема має обсяг в одну сторінку. Для кожної четвертої години, яка інтегрується в курс ЯДС, ми пропонуємо використати матеріал зошита — тему для повторення вивченого протягом тижня, а також матеріали для роздруку і презентації — інтегровані завдання, які можна завантажити в рубриці УЧИТЕЛЮ на веб-сторінці підручника. Тут само можна завантажити орієнтовне календарно-тематичне планування та методичні рекомендації до проведення уроків математики.

Шановні покупці! У зв’язку з технічним збоєм, який стався під час формування оригінал-макету для друкарні, виправлені редакцією сторінки видання у файлі не замінилися. Видавництво приносить вибачення щодо ситуації, яка склалася. Виправлені сторінки можна завантажити нижче. Зобов’язуємося під час підготовки оригінал-макету 2-ї частини зошита ретельніше перевірити файли.

Рекомендовані навчальні матеріали