{ ?> Українська література. 8 клас. Поглиблений рівень | Електронна підтримка «е-Літера» для вчителів ?‍? від видавництва «Літера ЛТД»

Початкова школа

Середня школа

Старша школа

Українська література. 8 клас. Поглиблений рівень

Назва: Українська література. Підручник для 8 класу. Поглиблений рівень
Автор: О.В. Слоньовська
Рік видання: 2021

У підручнику за чинною поглибленою програмою запропоновано цікаві біографії письменників, повністю — віршовані й оптимально скорочені драматичні та прозові художні тексти.
Питання теорії літератури та літературознавства розглянуті доступно і пояснені на конкретних прикладах. Проблемні запитання й завдання до текстів і біографій ‒ детальні, їх побудовано за принципом зростання складності.
Формувати навички порівняльного аналізу покликана рубрика «Діалоги текстів». Мета рубрики «Мистецькі діалоги», супроводжуваної якісним ілюстративним рядом, – вчити розуміння інших видів мистецтва, передусім малярства, а також театру, кіно.
Навчальна книга містить також запитання та завдання для узагальнення і діагностики вивченого. У «Літературознавчому словничку» наприкінці підручника подано основні поняття, категорії і значення інструментарію теорії літератури, адаптовані до учнівського розуміння.

Рекомендовані навчальні матеріали