{ ?> Основи споживчих знань. Споживча етика | Електронна підтримка «е-Літера» для вчителів ?‍? від видавництва «Літера ЛТД»

Початкова школа

Середня школа

Старша школа

Основи споживчих знань. Споживча етика

Назва: Основи споживчих знань. Споживча етика : посіб. для 5–6 класів закладів загальної середньої освіти
Автори: Оксана Овчарук, Лариса Пужайчереда
Рік видання: 2019

Перед вами книжка, яка розповість про життя у світі товарів і послуг, що оточують нас щоденно. Ви дізнаєтеся про те, як потрібно знаходити і купувати товари й послуги, як поводитись у супермаркеті та як обирати необхідну річ або продукт споживання.

Ми зібрали в цій книжці поради та інформацію, що дадуть вам можливість бути компетентними у ваших пошуках, а це: інформація про товар, його ціну, якість, корисність; інформація про те, де і як знайти необхідну продукцію; яким чином і для чого використати придбану річ.
Щоб бути поінформованим про товари та послуги, недостатньо знати ціну і призначення товару. Важливо також бути підготовленим до того, як поводитись у світі споживання, а це означає мати етичні погляди на світ товарів і послуг, що оточують тебе. Ця книжка допоможе вам, вашим друзям і рідним дізнатися, як перевірити якість товару та послуги і не потрапити у складну й небезпечну ситуації на ринку, у супермаркеті та повсякденному житті, що пов’язане зі споживчим вибором.

Ви також зможете перевірити себе в різноманітних вправах і завданнях, дізнатися, чи добре орієнтуєтеся у світі товарів і послуг.

Рекомендовані навчальні матеріали