{ ?> «Бабай-Ага і козак Невидим». П’єси для молодшого шкільного віку | Електронна підтримка «е-Літера» для вчителів ?‍? від видавництва «Літера ЛТД»

Початкова школа

Середня школа

Старша школа

“Бабай-Ага і козак Невидим”. П’єси для молодшого шкільного віку

Назва: “Бабай-Ага і козак Невидим”. П’єси для молодшого шкільного віку
Автор: Леся Мовчун
Рік видання: 2019

Видавництво «Літера ЛТД» пропонує серію книжок «Сучасна література для дітей». Розпочинає її збірка п’єс Лесі Мовчун «Бабай-Ага і козак Невидим».

П’єси дитячої сучасної письменниці вивчають у початковій школі. Мають вони і свою сценічну історію, адже шкільні театри і драматичні гуртки охоче інсценізують цікаві, захопливі й доступні твори авторки. У книжці зібрано тексти для 1–4 класів. На першокласників орієнтовано п’єси «Фіолетовий зайчик» і «Бабин бичок», на другокласників — «Зимова плутанина». Для учнів 3–4 класів рекомендовано п’єси «Горіхові принцеси», «Бабай-Ага і козак Невидим», «Мольфарик» і «Мольфарик у країні гномів». Літературно-пізнавальна вистава «Свято першого грому» буде цікавою для будь-якої вікової категорії.

Музичне оформлення композитора Миколи Ведмедері полегшить роботунад інсценізацією п’єс. Ноти подано в книжці, а музичні записи у виконанні аранжувальника Ігоря Козлова можна безкоштовно завантажити на сайті.

Рекомендовані навчальні матеріали